Časté dotazy

Technické:

 
Co je součástí dodávky?
Součástí dodávky základní verze každého domku jsou: vodorovné a  svislé konstrukce z KV hranolů, obvodové, podlahové a stropní panely, dveře š = 80 cm, lišty, střešní krytina, oplechování, spojovací materiál, doprava a montáž domku.. 
 
Je možné dodat domek bez podlahy?
Ano, domek je možné dodat i bez podlahy. Tento požadavek napište do poznámky a bude Vám následně odečtena z ceny částka za podlahu. Domek se postaví na obvodový rám přímo na připravenou desku, nebo zámkovou dlažbu. Domek není prošroubován s podlahou, proto je vhodné ho přikotvit k zemi.


Je možné dodat domek s jinými dveřmi?
Ano, změny (např. větší dveře, jednokřídlé/dvoukřídlé dveře) lze nabídnout. Standardní šířka dveří je uvedena vždy v nákresu. (např. dvoukřídlé dveře mají šířku 80 cm + 50 cm). 

Je možné změnit umístění okna nebo ho odstranit?
Okna nejsou součástí základního vybavení domku. Samozřejmě ale jsou v naší doplňkové nabídce a umístíme je podle vašich požadavků.
Okno je možné umístit na libovolné místo. Chcete-li domek s jedním, nebo více okny, napište svůj požadavek do poznámky a v cenové nabídce budeme reflektovat požadovanou úpravu.


Je možné dodat domek natřený?
Ano,  v rámci povrchové úpravy nabízíme impregnaci proti plísním (LIGNOFIX)  a nátěr olejovými lazurami (COLORLAK, REMMERS, DEKFINISH) v různých odstínech. Domek je možné natřít jak před montáží (po dílech), tak po montáži (jako celek). 

Jaký má být podklad pod domek?
Montáž domku lze provést na různá  podloží: betonová deska, zámková dlažba, vyrovnané štěrkové lože nebo montáž na zemní vruty. Podklad pod domek musí být rovný. Podklad pod domek si zajišťuje zákazník sám, kromě zemních vrutů, které instaluje naše firma.


  
Doprava:

 
Kolik bude stát doprava?
Doprava se Vám účtuje podle skutečné vzdálenosti místa realizace. Bude přesně vyčíslena v cenové nabídce.


Kdy se dozvím termín dopravy a montáže?
O termínu Vás budeme informovat předem, montáž domku trvá 1 den. Na termínu se dohodneme dopředu.