O firmě

Naše společnost ABAS ATELIER  se více než 23 let  zabývá realizacemi výstavních expozic. Za tu dobu si díky svému profesionálnímu přístupu k zákazníkům vybudovala stabilní pozici ve svém oboru.


Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti projektování a designu jsme v nové realitě pandemie roku 2020 využili k tomu, abychom se orientovali na další obor podnikání - zahradní domky, vyvýšené záhony a obdobné stavby (přístřešky, pergoly apod.) pod značkou ABAS GARDEN.


Nápad na vznik nové značky vznikl při práci na jedné z našich zakázek, kdy jedním z požadavků byla i instalace atypického zahradního domku.  Na trhu jsme nenašli produkt, který by pro tyto účely vyhovoval, proto jsme ho navrhli a vyrobili sami. Vznikl tedy náš první zahradní domek a nová značka byla na světě - ABAS GARDEN


Naše domky a záhony jsou vytvářeny dle potřeb a situace konkrétní zahrady tak, aby dobře sloužily pro skladování zahradního nářadí, techniky  a vybavení.  Každý projekt zpracováváme co nejpečlivěji s důrazem na kvalitu a potřeby zákazníka.  Výroba probíhá v našem areálu u Brna, realizace provádíme po celém území České republiky.